FIAMM FTX12-12B
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
FIAMM FTX12-12B
FIAMM FTX12-12B
1 368 - 1 383 Sk
Nájdených 5 záznamov (zobrazujem 1 až 5)
Cena vrátane DPH
FIAMM FTX12-12B 12V 10Ah 150A
FIAMM FTX12-12B 12V 10Ah 150A
12V 10Ah 150A 150/87/130mm Ľ+ - gélová, hermeticky uzavretá Batéria je z výroby plne nabitá a naplnená kyselinou a pripravená na okamžité použitie v motocykli. Výhodou batérie AMG Ready je, že sa môže používať v inej ako zvislej polohe. YTX12-BS
Obchod overený zákazníkmi
754 recenzií
1 383 Sk
Akumania
FIAMM FTX12-12B 12V 10Ah 150A
FIAMM FTX12-12B 12V 10Ah 150A
12V 10Ah 150A150/87/130mm Ľ+- Gélová, hermeticky uzavretá batéria...
Obchod overený zákazníkmi
333 recenzií
Najlacnejsieautobaterie.eu
FIAMM FTX12-12B 12V 10Ah 150A, FTX12-12B
12V 10Ah 150A 150/87/130mm Ľ+
1129 recenzií
NajlacnejsiaBateria.sk
BATERIE FTX12-12B 10AH 180A
BATERIE FTX12-12B 10AH 180A
Značka - Fiamm. Typ baterie - AGM. Baterie určená pro - motocykly, zahradní techniku. Napětí - 12 V. Kapacita baterie - 10 Ah. Startovací proud - 180 A. Polarita - +. Délka - 15 cm. Šířka - 8,7 cm. Výška - 13 cm. Hmotnost - 3,86 kg. Záruka - 24 měsíců.
4277 recenzií
MADER
FIAMM motobatéria AGM 12V, 10Ah, 150A, FTX12-12B FIAMM FIAMMFTX12-12B